Het is al weer een paar maanden geleden sinds mijn laatste blog is verschenen. (het lijkt wel het begin van een sinterklaasgedicht , haha) Twee keer met de vingers knippen en dit rare jaar is bijna voorbij. En dat is maar goed ook! Een jaar om gauw achter ons te laten, maar vergeten doen we het nooit, 2020 gaat de geschiedenisboeken in.Vorig jaar kerst waren we  met ons gezin op de gezellige kerstmarkt in Maastricht. Het kon gewoon, zonder er bij na te denken. Maar hoe anders is het nu, een jaar later is bijna niets meer vanzelfsprekend. Zélfs de meest gewone dingen, even gauw een boodschapje doen (zonder winkelwagen en mondkapje op), even iemand verwelkomen met een handdruk of een hug, even een hapje eten in een restaurant of borrelen in een café, even kerstfeest vieren met de kinderen op school en dan ouwehoeren met een aantal ouders op het schoolplein, of om 20.04 uur nog gauw een fles alcohol halen want tja, de likeur is op, even spontaan ergens aanwaaien. Als gewone dingen ineens niet meer zo gewoon zijn, besef je hoe bijzonder gewone dingen zijn…. Ik betrap mezelf erop dat er al een soort van automatisme in sluipt. Auto parkeren, mondkapje mee, handen desinfecteren, winkelwagentje pakken en dan de winkel in om vervolgens met een grote boog om de mensen heen te zigzaggen. Het is zoals het is, we moeten het er voorlopig mee doen.

Goed, ik dwaal af van mijn jaaroverzicht. Dit jaar wordt het een kort overzicht, naar mijn gevoel. Hoe is het bij Rusink Interieur verlopen, dit bizarre jaar? Ná onze vervroegde bouwvak kregen we een zeer groot verlies te verwerken. Onze dierbare collega Hans overleed plotseling op 1 juli jl na een kort ziektebed. In mijn vorige blog had ik al omschreven hoeveel verdriet en impact het op ons allen hier heeft gehad. Hans was de grote stille kracht van ons team en hij zal altijd blijven voortleven bij Rusink Interieur. Ik ben ook zeer trots op al mijn collega’s, dat ze de kracht hebben gevonden om de schouders er weer onder te zetten. Zo had Hans het ook gewild, daar ben ik van overtuigd…..

In september is Harrie bij ons begonnen op kantoor als tekenaar/werkvoorbereider. Vanaf november versterkt Rene het team in de werkplaats en Robin, leerling bij het OBD, is ook bij ons aangeschoven. Voor alle drie de heren geldt: van hárte welkom in ons team en veel plezier en succes bij ons!

Ook hebben we gemerkt dat er wat meer particuliere klanten met interieuropdrachten kwamen. Goed om te merken dat mensen weer voorzichtig investeren in mooi, op maat gemaakt interieur. Want dat kan Rusink, mooie spullen maken en meedenken met de klant, of het nu om een nieuwe keuken gaat, een kledingkast op een schuin zolderkamertje of een tv kast (Rutte’s toespraak ‘omlijst’ door een mooie, strakke kast, klinkt altijd positiever). Alle ideeën zijn welkom, wij denken graag mee met jullie ontwerpen of schetsjes. We hopen je te zien (voorlopig op 1,5 meter afstand) of te horen in 2021!

Tot slot wil ik namens team Rusink iedereen fijne feestdagen wensen, maar vooral een gezond en voorspoedig 2021! Let op elkaar en tot volgend jaar!

Tot blogs,

groetjes Caroline