Hygiëne op maat

Begin je een bedrijf of wil je de bestaande inrichting laten voldoen aan de huidige richtlijnen volgens het RIVM? Rusink Interieur helpt je bij het maken van een plattegrond, bijbehorend hygiëneplan en verzorgt de uitvoering. Samen met jou maken we ideeën werkelijkheid.

Al 120 jaar inrichting op maat

We ontkomen er niet aan in deze corona periode. Ieder bedrijf of branche zal te maken krijgen met extra voorzorgsmaatregelen om aan de regels van het RIVM te voldoen. Als straks alles weer zal gaan draaien, mensen meer in beweging gaan komen, zal het toch anders zijn dan voorheen. Dat realiseren we ons maar al te goed.

  • Bij het werken op kantoor, met collega’s in één ruimte, zullen extra voorzieningen gemaakt moeten worden.
  • Bij het naar binnen gaan bij een winkel, ziekenhuis, verpleeghuis, uitgaansgelegenheid, sportgelegenheid, horeca, huisarts-, fysio- of andere praktijk, of bij een  bedrijf zullen mensen de mogelijkheid moeten hebben om eerst hun handen te kunnen desinfecteren.
  • In de horeca, een restaurant of andere eetgelegenheid zal afstand geboden moeten worden.

Hoe pas je de hygiëne regels toe binnen jou bedrijf?

Dat we afstand moeten nemen en ons aan het hygiëne protocol moeten houden, dat begrijpt iedereen. Hoe pas je dit als bedrijf toe? Ook als interieurbouwer hebben wij hier uiteraard over meegedacht. Wij kunnen voor iedere branche diverse maatwerk middelen leveren die voldoen aan de RIVM eisen en die jou en je bedrijf tijdens de corona klaar maken voor de toekomst.

Laat je informeren of inspireren door onze interieurspecialist!

Bel: 0315 241 404
Mail: info@rusink.nl

Veiligheid

Rusink Interieur regelt jouw inrichting van begin tot eind. Samen met jou maken we van jouw ideeën werkelijkheid.

Hygiëne zuil

We kunnen een desinfectiezuil of hygiënezuil op maat voor je maken waarbij je je eigen wensen kan aangeven. We kunnen een zuil zo maken dat je, naast handdesinfectie bijvoorbeeld ook een zeepdispenser en/of handdoekpapierdispenser kan ophangen. Je kunt werken met een automatische alcohol dispenser zodat er geen contact is met het apparaat, of elleboogbediening.  De zuil kan worden voorzien van een geïntegreerd afvalsysteem waarbij mensen hun disposables direct kunnen weggooien zonder aanraken.

Scheidingswanden

Scheidingswanden zijn op diverse manieren te laten maken. Je kunt gebruik maken van verschillende materialen, afhankelijk van je wensen. Scheidingswanden verdelen ruimtes en kunnen bescherming bieden bij de 1,5 meter afstandsregel. Naast bescherming kunnen ze ook zorgen voor geluidsdemping.
Je kunt gebruik maken van dichte materialen waaronder hout, stoffering, staal of akoestisch materiaal om, naast bescherming ook privacy ook het geluid te dempen. Plexiglas of gehard glas om toch lichtinval te hebben en anderen te kunnen zien.

Met het inzetten van een scheidingswanden kunnen werknemers op hun kantoorplekken veilig werken, zit je bij de kapsalon goed beschermd en op afstand van de andere klant, kun je jouw horeca terras efficiënt indelen waarbij je bijvoorbeeld gebruik maakt van verrijdbare scheidingswanden. Zomaar wat toepassingen die mogelijk zijn. Uiteraard zijn er nog veel meer toepassingen mogelijk waarbij we in eerste instantie niet bij stilstaan.

hygiëne zuil

Hygiëne zuil met logo

Een desinfectie zuil is te fabriceren in ieder gewenste kleur, decor, passend bij het interieur van je bedrijf of instelling. Je kunt er een welkomstboodschap, reclame op vermelden of het laten beplakken met je logo.

Goede ideeën zijn welkom

Als we voor je aan de slag gaan, kijken we samen met jou hoe je de ruimte wilt gebruiken. Waar kijken we bij de inrichting naar? We maken een interieurplan voor je die voldoet aan de 1,5 meter afstandsregel en die voldoet aan de richtlijnen van het RIVM.

Heb je zelf ideeën over toepassingen, of heb je goede oplossingen nodig? Laat het ons weten. Wij bieden maatwerk interieur aan en maken graag een plan op basis van jou situatie zodat je klaar bent voor de toekomst.

kantoorinrichting 5